Jump to content

kupoprodajni ugovor


anonimno

Preporučene objave

Htjela bih kupiti stan, za koji mi je nužno potreban vlasnički list. Sadašnji vlasnik ga nema, ali ima kupoprodajni ugovor. Na gruntovnici nemaju uknjiženog vlasnika stana, već su za uknjižbu potrebni svi prethodni kupoprodajni ugovori. Zadnji je iz 1979. Ja moram doći do osobe koja je 1979. sklopila kupoprodajni ugovor, ako posjeduje ranije sklopljeni ugovor. Na koji način da to saznam?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na pomoći ali to sam već probala. Čak sam i došla do broja telefona prethodnog vlasnika, ali u to vrijeme se rastavljao s suprugom, koja je očiti novac i ugovor preuzela na sebe, i čovjek nije uopće htio razgovarati. Mene zanima da li postoji službena ustanova gdje bi to mogla tražiti.

Stan je upisan u zemljišne knjige.

 

TS.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iznenadili bi ste se koliko stanova u Zg nema čiste papire - 80 % !!!!

 

95 % oglasa u Plavom gdje piše "uredni papiri" - papiri su - neuredni !!!

 

Osobno iskustvo !! Kolega ima keš lovu i hoće kupiti stan, iznaziva 100, ali doslovno 100 oglasa svi imaju "čiste papire", kada dođe vidjeti i sve ok, dogovore se o cijeni, dolazi na red, papirologija, e onda počinje mucanje.. pa ovo, pa znate, bude uskoro, samo još da ovo sredim.

 

I tako jedno 50 stanova !! Sve čisti papiri. samo da naglasim, sve širi centar grada Zagreba, da ne mislite da je tražio po Kozari boku !!

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija