Jump to content

tužba za osporavanje očinstva


tcavlov

Preporučene objave

Poštovani,

 

imam dijete koje se rodilo tijekom rastave braka, proces je završio a bivši suprug nije otac djeteta, s obzirom da smo u dobrim odnosima dijete je prijavljeno kao njegovo no sada treba pokrenuti tužbu za osporavanje očinstva da bi dijete mogao prijaviti pravi otac.

Molila bih vas nekakav primjer kako bi trebala izgledati ta tužba koja se predaje sudu.

 

Unaprijed vam se zahvaljujem!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

 

Hvala na brzom javljanju ali već sam bila na navedenoj stranici, tamo su navedeni primjeri koje ne mogu otvoriti jer nisam registrirani korisnik a nigdje ne mogu naći nekakav predložak gotovi stoga sam se i obratila vama ako možete kako pomoći.??

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

imam dijete koje se rodilo tijekom rastave braka, proces je završio a bivši suprug nije otac djeteta, s obzirom da smo u dobrim odnosima dijete je prijavljeno kao njegovo no sada treba pokrenuti tužbu za osporavanje očinstva da bi dijete mogao prijaviti pravi otac.

Molila bih vas nekakav primjer kako bi trebala izgledati ta tužba koja se predaje sudu.

 

Unaprijed vam se zahvaljujem!!

 

Nažalost,ja imam istu situaciju;točnije moja draga sa bivšim mužem.

Dijete SE PIŠE NA BIVŠEG SUPRUGA ukoliko je rođeno tokom rastave

braka ili 300 dana od rastave braka.

Isto pokušavam doći do više detalja ali kako mi se čini mislim da ću morati telefonski zvati sud i tražiti savjet,tj. pomoć-

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za istu situaciju pitala sam na sudu dok je rastava bila u tijeku. Nije neriješivo samo je kompliciranije, u sve sam upućena već i od strane suda i od centra za socijalno samo molim nekoga ako može ikakav primjer te tužbe.

 

Ja na netu nisam nigdje uspio pronaći...

Zamolio sam prijateljicu da se provjeri ( ona je odvjetnica ) pa

kad nešto saznam se javim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija