Jump to content

Pomoć oko stručnog mišljenja centra za razvod braka i skrbništva nad djetetom


danijela373

Preporučene objave

Poštovani, suprug i ja ne živimo skupa godinu i pol dana i prilikom toga podnijet je zahtjev za razvod braka. Pošto imamo maloljetno dijete od 2,5 godine morali smo ići u centar za socijalnu skrb na pomirenje. Međutim oboje smo s drugim osobama stvorili bračne zajednice, vanbračne, trebalo nam je mišljenje da je naš brak potrebno razvesti. Do trenutka dok nismo bili pozvani na razgovor kod socijalne radnice i psihologa priča o skrbništvu našeg djeteta je bila jedna da bi ju on promjenio prilikom razgovora s njima. Danas mi je stiglo to stručno mišljenje koje trebam predati sudu i neslaže mi se ono šta piše u njemu. Izjavio je jako puno laži prilikom razgovora, npr. iznos njegove plaće, ko je predao papire po pitanju pobijanja očinstva(jer sam ja u međuvremenu rodila drugo dijete koje je moralo biti upisano na njega, visina kredita...) i oni su to bez daljnje provjere tako i napisali. Dali ja imam ikakvo pravo pošto smo zakonski još u braku tražiti da se dostave dokazi o točnoj visini plaće i sličnome, pošto on i njegova majka tvrdi da on nema ni 1/3 plaće koju je on naveo tamo? Po pitanju skrbništva je promjenio mišljenje i rekao da sam ja nepodobna majka a on pravi za taj posao samo radi alimentacija(rečeno i od njega i od majke mu) da mu nebi skidali s plaće jer i ovako nema dovoljno za mjesečne svoje potrebe( gorivo, jauzna i telefon). Dijete čak i odbija biti s njime ali s bakom(njegovom mamom) želi biti i igrat se, i neželim da mi se oduzme dijete pod takvim okolnostima. Molim vas pomozite i recite šta mi je činiti. Hvala unaprijed na savijetima i pomoći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija