Jump to content

odlazak u inozemstvo


ninđa

Preporučene objave

Molim Vas,

 

dali mi netko može pomoć jer ne znam kamo da se obratim, svi mi zatvarjau vrata. Naime, suprug i ja smo u brakorazvodnoj parnici, on je tip osobe koji se inati preko dijeteta, novce ne upaćuje, dijetetu ništa ne kupuje, jedino što ju redovito viđa. Meni se pružila prilika da ove godine odem u inozemstvo, ali ta opcija dolazi u obzir samo ako i mala može samnom, pa me interesira kako da izganjam papire za nju jer sigurna sam da mi on neće dati punomoć da otpeljem dijete sa sobom. Kome da se obratim. Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...
Molim Vas,

 

dali mi netko može pomoć jer ne znam kamo da se obratim, svi mi zatvarjau vrata. Naime, suprug i ja smo u brakorazvodnoj parnici, on je tip osobe koji se inati preko dijeteta, novce ne upaćuje, dijetetu ništa ne kupuje, jedino što ju redovito viđa. Meni se pružila prilika da ove godine odem u inozemstvo, ali ta opcija dolazi u obzir samo ako i mala može samnom, pa me interesira kako da izganjam papire za nju jer sigurna sam da mi on neće dati punomoć da otpeljem dijete sa sobom. Kome da se obratim. Hvala unaprijed

Dok ne završi brakorazvodna parnica i presuda o razvodu braka ne postane pravomoćna bez punomoći ovog drugog roditelja za djete se ne mogu dobiti papiri ( osobna, putovnica i slićno ).

 

Dok se završi brakorazvodna parnica i ista presuda postane pravomoćna, onaj roditelj kod kojega je djete ostalo živjeti i koji je istom presudom određen kao zakonski zastupnik djeteta, može sam tražiti i podizati papire za dijete.

 

Otiđite u najbližu policijsku postaju pa se raspitajte i tamo .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija