Jump to content

povrat mobitela


jakosport

Preporučene objave

Pozdrav!

Imam problem neznam koga da pitam za savjet. Počinio sam kazneno djelo i policija mi je uzela mobitel kao dokaz, bilo je vještačenje i oni su uslikali fotoaparatom neke poruke koje su ih zanimale (nisu mogli mobitel uštekat u kompjuter) i te slike poslali u državno odvjetništvo, a koliko sam shvatio i mobitel zajedno s njima. Slučaj je na sudu već dobrih 5 mjeseci, a mobitelu ni traga ni glasa iako su oni iz njega uzeli što su trebali. Je li ga nekako moguće dobiti natrag i ako je moguće kome da se obratim?

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma nisam nikome prijetio imam neku preprodaju marihuane, a kao što sam napisao na mobitelu je potrgan ulaz za usb tako da su morali uslikati fotoaparatom poruke jer ga nisu mogli spojiti na kompjuter, u biti glupost je jer sam ja priznao to za šta su me teretili tako da im dodatni dokazi ni ne trebaju, ali eto, bolje da mobitel tamo trune kod njih i dobijem ga za 3 godine kad se završi slučaj nego da ga ja koristim...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...u biti glupost je jer sam ja priznao to za šta su me teretili tako da im dodatni dokazi ni ne trebaju...

 

Vi se stignete i predomisliti.

 

...ali eto, bolje da mobitel tamo trune kod njih i dobijem ga za 3 godine kad se završi slučaj nego da ga ja koristim...

 

Zatražite od suda da vam vrate mobitel (po okončanju postupka).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija