Jump to content

molim savjet!


anonimno

Preporučene objave

Stao sam autom ispred zgrade u kojoj stanujem da iskrcam stvari iz auta.Pritom sam zatvorio jedan auto što učestalo činim ja i ostali stanari pošto zgrada nema dovljno parkirnih mjesta a dotični je iskoristio situaciju i pozvao policiju mada je moj auto bio tu svega PET minuta iz osvete jer sam ga upozorio da je to parking stanara.Policajac je bio 50 metara dalje i naravno odmah došao i kaže : čl 12 . st 7. i to je 300 kuna.Moram li platiti budući je tip bio u mojem dvorištu koje doduše nije označeno, ali imam papire da ž.č. pripada zgradi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je policajac izdao pekršajni nalog i ukoliko nije prošao rok za prigovor, možete ne platiiti kaznu i podnijeti prigovor nadležnoj policijskoj upravi. tada se vaš prigovor zajedno za prekršajnim nalogom prosljeđuje nadlenopm prekršajnom sudu gdje možete objasniti situaciju i ukoliko do sada niste kažnjavani za ovakve prekršaje, moliti suca za blagost i da vam umjesto predviđene novčane kazne izrekne opomenu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

... neki su ovdje zaboravili na jos jednu sitnicu, pogledajte si to malo po zakonu o prometu na cestama ili kako god se vec zove...

 

... naime, imate pravo zaustavljanja vozila (na dozvoljenim i odredjenim mjestima) do toliko i toliko minuta ... pa se lipo mozete i na to pozvat, pod uvjetom da je to zaista bilo pet minuta, samo biste nekako morali dokazat da nije bilo duze. Prema tome, radi se o tome da ste vozilo privremeno zaustavili u vremenskom roku za koji nije predvidjena sankcija, a to sto je iznervirani vozac mislio da je do pola sata, a cujte, kad je covik nervozam, onda mu i 35 sekundi bude 35 minuta...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija