Jump to content

Pas se zabio u auto


bastarde

Preporučene objave

Bok svima.

 

Imao sam ovako situaciju - vozio sam u naselju gdje je ograničenje 30 te sam vozio po propisima. Odjednom sam čuo udarac i auto se zatresao. Iz sporedne ulice je istrčao pas i udario me u prednja desna vrata i napravio dosta štete. Pas je zatim pobjegao kod vlasnika u dvorište.

 

Nakon toga sam otišao kod vlasnika, zvao me u kuću i počeo optuživati da sam ja kriv, no bio sam svjestan da nije u pravu.

 

Zatim sam zvao policiju koja je došla nakon 45 min. Kad smo došli kod vlasnika on se počeo praviti glup da ne zna o čemu pričam. Psa su do tada negdje odveli. Priznao je da ima psa, ali je rekao da to nije on napravio. Ja sam policiji opisao kako pas izgleda i opis odgovara.

 

Policija je čekala da se pas vrati i kad se vratio, na njemu se ništa nije vidjelo...

 

Zanima me jel ima ikakve osnove da ga tužim? Bio sam malo u šoku pa nisam nijednog svjedoka zamolio da ostane.

 

Na autu je bilo dlake od tog psa, te sam to policiji pokazao, no oni su rekli da mi to ništa ne znači.

 

Što mi predlažete da radim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako auto nema kasko - nažalost, vrlo teško je u Ljepoj Našoj doći do obeštečenja.

Vlasnik psa će, ovisno o postupku policijskih službenika, eventualno dobiti kaznu za ne držanje životinje pod nadzorom, a Vi ćete privatnom tužbom trebat tražit nadoknadu štete, a što jest skup i nadasve dugotrajan proces. Zatražite od policije službenu zabilješku, pa ako Vam je odbiju dati, najbolje je da sve to fino zaboravite....pravo i pravda dvije su potpuno različite stvari...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija