Jump to content

Prigovor na kaznu, te oduzimanje vozacke 12 mjeseci


azjee

Preporučene objave

Pozdrav,

naime, ja sam mladi vozac, tocnije 20godina, zaustavljen sam prosle godine u 12.mjesecu sa 0.28promila sa oduzetim 0,1. oduzeta mi je vozacka dozvola u trajanju 12 sati, te sam dobio kaznu u iznosu od 700kn + 100kn troskovi, kaznu sam platio na vrijeme u cijelosti. tada su mi je policajac rekao da nazovem nekoga da dode po mene, ali ja nisam imao na racunu da nazovem te sam pitao njega dali mi posudi, na to mi je odgovorio da sjedem u auto i neka idem kuci. ja neiskusan u tim situacijama i sto sam se prvi puta nasao u takvoj situaciji poslusao sam ga i krenuo kuci, putem kuci su se isti policajac pomaknuo na drugu poziciju i htio me zaustaviti ali kada je vidio da sam to ja pustio me da idem dalje, nakon cca 5km zaustavili su me drugi policajci, naravno nisam imao vozacku dozvolu sa sobom, te su tada oni nazvali da dode netko po mene. danas sam primio prekrsajni nalog u kojem se kaznjavam novcanom kaznom u iznosu od 700kn, te novcanom kaznom u iznosu od 5000kn, te se izrice zastitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilima "B" kategorije u trajanju od 12 mjeseci. te sam dobio uplatnicu od 500kn za placanje u roku od 8 dana troskove nastale radi utvrdivanja i dokazivanja. dali to moram odmah platiti ili kada bude doneseno krajnje rjesenje? Dali moze neki savjet na koji nacin da napisem prigovor nadleznom prekrsajnom sudu. Student sam, nemam primanja, zivim na selu te do grada imam 10km, bus vozi 2 puta na dan, s kojim nikako ne stizem do grada da bih stigao na vlak posto svaki dan idem na faks, ovo mi je prvi prekrsaj.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija