Jump to content

Hitnoooo


marko1082

Preporučene objave

prije 10.mj sam uhvaćen i priveden sa 0,7 g marihuane, surađiovao sam na policij i policajac mi je rekao da mogu očekivat kaznu od 600-2000 kn budući da prethodno niksam kažnjavan, da bi mi neki dan došao poziv sa suda s novčanom kaznom od 20 000 kn(!!!). što mogu očekivat na sudu, jel mi to konačna kazna ili ona ovisi o sudcu?? jer mi je ovo previše s obzirom na tako malo količinu. ii što uoće mogu očekivat na sudu budući da nisam rekao roditeljim niti unajmio odvjetnika jer sm se već prije pokajoa na policiji, a imam 21 god??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovisi o sucu i sigurno neće biti 20.000,00 kuna, budući je ista kazna maksimalno propisana Zakonom o suzbijanju zlouporabe droga. Minimalna kazna iznosi 5.000,00 kuna, ali i ona podliježe ublažavanju, ovisno o ponašanju optuženika pred sudom. Drugim riječima - priznat, pokajat se, obećat nikad više (mladost-ludost), ukazati na nepovoljne financijske uvjete te dosadašnju neosuđivanost i biti će manja od 5.000,00 kuna sigurno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovisi o sucu i sigurno neće biti 20.000,00 kuna, budući je ista kazna maksimalno propisana Zakonom o suzbijanju zlouporabe droga. Minimalna kazna iznosi 5.000,00 kuna, ali i ona podliježe ublažavanju, ovisno o ponašanju optuženika pred sudom. Drugim riječima - priznat, pokajat se, obećat nikad više (mladost-ludost), ukazati na nepovoljne financijske uvjete te dosadašnju neosuđivanost i biti će manja od 5.000,00 kuna sigurno.

Jutros sam.bio na sudu, priznao gresku pokajao se i obecao da necu vise, sutkinja mi je rekla da ce mi kazna doc u rjesenju u iduci 30 dana, koliku kaznu mogu ocekivat s obzirom na pokajanje i lose financijsko stanje u kuci?? Ii jos nesto, kroz nekih par dana bi trebao pocet radit, hoce li mi se kazna vidit u uvjerenju o nekaznjavnju s obzirom da je rijec o prekrsaju, aa postupak jos nije gotov??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jutros sam.bio na sudu, priznao gresku pokajao se i obecao da necu vise, sutkinja mi je rekla da ce mi kazna doc u rjesenju u iduci 30 dana, koliku kaznu mogu ocekivat s obzirom na pokajanje i lose financijsko stanje u kuci??

 

99,99% manju od minimalnih 5.000,00 kuna. Moja procjena je 2-3.000,00 kuna.

 

Ii jos nesto, kroz nekih par dana bi trebao pocet radit, hoce li mi se kazna vidit u uvjerenju o nekaznjavnju s obzirom da je rijec o prekrsaju, aa postupak jos nije gotov??

 

Uvjerenje o nekažnjavanju odnosi se na kazneni postupak, ne na prekršajni postupak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija