Jump to content

Žalba na odluku povjerenstva civilne službe


anonimno

Preporučene objave

Naime, poslao sam zahtjev za civilnu službu i teštko stečenu suglasnost jedne ustanove, no povjerenstvno me obavijestilo da ću služiti civilni vojni rok na sasvim drugom mjestu koje mi nikako ne odgovara.

E sad, zanima me da li su mi bili dužni obrazložiti zašto nisu prihvatili moju suglasnost, jer oni uopće nisu naveli ništa sto bi upućivalo na to da sam ja tu suglasnost uopće poslao njima.

Također me zanima kako bi otprilike trebala izgledati žalba na navedenu odluku (piše da imam pravo na žalbu u roku od 15 dana od primitka rješenja)?

 

Unaprijed zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Recimo:

 

žalim se cijenjenom Naslovu što mi je unatoč tome što nisam u stanju držati oružje u ruci (dobivam plikove po ušima, trese me trzavica, mokrim u gaće) omogućio služenje civilnog vojnog roka, al ne na mjestu na kojem sam se to ja dogovorio, već na nekom drugom mjestu. Molim da se ova greška ispravi, te da mi se omogući služenje civilnog vojnog roka u firmi kod moje mame.

 

potpis:

Rambo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija