Jump to content

Nezgoda izazvana epileptičkim napadom


DBM

Preporučene objave

Poštovani,

imam 42 godine i bolujem od epilepsije. Napadaje imam izuzetno rijetko, trošim antiepileptik. Međutim, u zadnje sam vrijeme bila pod velikim stresom što je potenciralo epi-napadaj koji se desio u nedjelju, 22. lipnja o.g. U jutarnjim satima , oko 9, vozila sam se biciklom u crkvu, zajedno s mamom i sinom. I inače vozim bicikl, do sada nisam imala nikakve probleme. Došlo je do epi-napada. Izgubila sam kontrolu nad biciklom, zaletjela sam se u auto i pala. Mama mi je pomogla da ustanem. Prvo što sam pitala mamu je da li je kakva šteta na autu. Na autu je bila neka crtica za koju nisam bila sigurna da li se radi o šteti koju sam izazvala ili o prljavštini. Nisam otišla na Hitnu, jer već znam iz iskustva da oni ne mogu pomoći i da je najbolje odmoriti se i ležati dva tri dana. Također nisam otišla do vlasnika vozila. Vlasnik vozila je takoreći moj susjed, to se desilo oko 9 ujutro, ljudi su bili vani, vidjeli su..pa sam računala da će mu netko reći da sam ja to bila. U tom mi je trenutku najvažnije bilo doći kući, popiti lijek i leći da se opet ne dogodi epi-napad. Prošlo je 10 dana, nitko nije došao k meni ili mi rekao da je nekka šteta na autu ili sl. Jucer se pojavio susjed, vikao što mu nisam došla reći, da sam oštetila limariju i razbila zadnje stop svjetlo. A točno se sjećam da sam pitala mamu da li je bilo kakvih krhotina. Ona je rekla da nije. Mislim, nakon 10 dana, on je i sam mogao oštetiti auto i sad krivi mene. Veli da prije nije vidiop štetu. E to ne razumijem?!? Pa kao nije desetak dana primjetio da mu je šteta na autu??? Uglavnom, rekao mi je da će zvati policiju ako mu ne platim 1.600,00 kn. ( tisuću šesto ). Za mene je to ogroman novac jer živim od mamine mizerne mirovine i socijalne pomoći, tim više što ću sad sinu morati kupiti sve nove knjige, jer stari udžbenici ne vrijede. Pod ogromnim sam stresom, plačem, ne znam što učiniti. Bojim se da u takvom stanju ne doživim ponovno epi-napadaj jer mi je neurolog striktno rekao da se klonim stresnih situacija. Da li vlasnik može nakon deset dana doći i tražiti novac za štetu? Molim vas, recite mi što mi je činiti? S nestrpljenjem očekujem Vaš odgovor na kojem sam vam izuzetno zahvalna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija