Jump to content

kako napisati tužu ka ne znem adresu tuženog


Contija

Preporučene objave

poštovana gospodo,

 

po punomoćnom rješenju o nasljeđivanju vanknjižni sam nasljednik vanknjižne ostavštine

bratića stan 34 m2 na čestici stojne kuće 721.u zemljšno knjižnom ulošku upisano je 8

 

osoba svaka sa svojim udjelom.da bih ja postao knjižni vlasnik dijela te čestice moram

 

pokrenuti tužbu protiv vlasnika udjela.problem je što ni u katastru ni u gruntovnici

 

nemaju adrese tih osoba,imaju sam imena i prezimena.pokušao sam kod policije

 

,svečenika saznati podatke adresu ,eventualne nasljedike bezuspješno.

 

moje pitanje:

 

mogu li podnijeti tužbu ako ne znam adrese tuženih,ako kako odnosno što napisati

 

umjesto adrese stanovanja.

 

s poštovanjem contija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Navest ćete suvlasnike i adrese koji su u z.k., uz napomenu da su nepoznati i nedostupni pa će sud postupiti u skladu s tim - postaviti privremenog zastupnika itd.

 

Međutim, nije jasno kakvu tužbu namjeravate podnijeti. Samo rješenje o nasljeđivanju nije dokaz vlasništva nego samo činjenice da ste ostavinskom sudu predočili neki dokument o vanknjižnom vlasništvu. Morat ćete dokazivati da ste vaš prednik i vi postali vlasnik dosjelošću ili na neki drugi način.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija