Jump to content

Policija krivo parkirana. Mene kaznili!


anonimno

Preporučene objave

Dakle, bio sam parkiran na mjestu gdje to nije predvidjeno, a policijski auto isto tako. Dosao je pauk i pokupio moj auto, dobio sam kaznu od 300 kn + 110kn troskova + 250kn troskova pauka koje placam vlasniku pauka.

 

Dali se mogu nekako zaliti da je i policijski auto krivo parkiran? Ok, ja jesam kriv, ali i policijski auto isto... recimo da sam imao fotoaparat i slikao ga... mislim kuzite sta hocu reci... dali sve to ima kakvog smisla?

 

Hvala

D.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Dakle, bio sam parkiran na mjestu gdje to nije predvidjeno, a policijski auto isto tako. Dosao je pauk i pokupio moj auto, dobio sam kaznu od 300 kn + 110kn troskova + 250kn troskova pauka koje placam vlasniku pauka.

 

Dali se mogu nekako zaliti da je i policijski auto krivo parkiran? Ok, ja jesam kriv, ali i policijski auto isto... recimo da sam imao fotoaparat i slikao ga... mislim kuzite sta hocu reci... dali sve to ima kakvog smisla?

 

Hvala

D.

Tvoja odgovornost i dalje ostaje, nema promjena!!

Možeš ti dokumentirati druge ali nisi ovlašten iste prijavljivati na sud i naplaćivati kazne!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Jasno mi je da moja odgovornost ostaje. Sta bih ja trebao napraviti kada bih zelio prijaviti da je policijski auto krivo parkiran i za to imam dokaze... koliko god to glupo zvucilo!

 

Tako mi koji put idu na zivce da bih to isao raditi!!! :(

 

Problematika nije tako jednostavna!!

 

Prva prepreka tvojeg prijavljivanja policije ili bilo kojeg drugog građanina za prometne prekršaje ne pije vode, makar ga snimio supersoničnom kamerom!!

Utvrđivanje prekršaja je prepušteno samo ovlaštenim službenim osobama!!

 

Druga prepreka je dio ZSPC-a koji policiji dopušta kršenje pojedinih odredbi o nepropisnom parkiranju i zaustavljanju, tako da ponekad policijsko vozilo smije biti nepropisno parkirano zato što je to dozvoljeno zakonom-članak 149 ZSPC-a!!!

 

Ima još nešto što ne ide u prilog policemana ali moram ići pa ću ti se javiti kasnije!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija