Jump to content

Neprijavljivanje identiteta osobe koja je upravljala vozilom?


scampy

Preporučene objave

molim odgovor! oglušio sam se na zahtjev-obavijest o prometnom prekršaju(navodno prolaz kroz crveno-dopunska strelica)...sada je kazna 2000 kn jer nisam dao podatke vozača koji je upravljao vozilom? imam pravo prigovora prekršajnom sudu. nisam vozač sklon greškama, iskreno mislim da ovo ne odgovara istini. čudno mi je to što me uhvatila kamera a u prekršajnom piše da je prijestup uočen od strane policijskog službenika?

no, svejedno, moram se vadit kako znam i umijem.... mirovina mi je 1528 kn? nemam od kuda to platit... molim pomoć... šta napisat u prigovoru, kako se izvuč? odistinski trebam pomoć... hvala velika

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

priznati prekrsaj,pokajti se i zatraziti manju kaznu.

navedite da niste skloni prometnim preksajima(ako niste),navesti raniju neosudjivanost i slabo financijsko stanje.

 

Zahvaljujem na odgovoru. međutim, ovim prekršajnim nalogom ne utvrđuje se krivica za prekršaj iz prometa već zato što nisam u roku policijskoj postaji dostavio vjerodostojan podatak o identitetu osobe koja je upravljala vozilom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija