Jump to content

ovrha za neutemeljen dug


shichee

Preporučene objave

Poštovani, molila bih vas da mi kazete koje su mi moguce šanse za uspijehom dokazivanja neutemeljene ovrhe,

Nsime, prije godinu dan sam kao suradnik jedne firme iz Hrv koja se bavi trgovinom kozmetičke opreme ,reklamirača iste svojim radovima bez ikakvih naknada, ugovora, potpisa i sličnog. Zauzvrat sam dobivala popuste, sa racunima i to je bilo na obostrano zadovoljstvo. Nakokon mog odlaska . U 9. Mj. 2013. Gospodin vlasnik mi je poslao preporučeno pismo putem njegova odvj. Da mu dugujem 1500kn. Nije navedeno. Ni zasto, ni kada, kako,već prijetnja da ce u slucaju nrplaćanja pokrenut ovrhu. Moja odvj. Se žalila na to i naravno, zatrazila da pojasne šta je tih 1500kn. Nakon 15 dana, opet dobivam pisame u kojem stoji da sam ja njima dala krivu adresu žene koja je to naručila i ne platila i da ja snosim troškove. Dakle, mogu vam lagati, i reći laž....ali ovo je zaista laž jer ovo se nije niti dogodilo. Opet šaljem žalbu, da bi mi nakon 15 dana došao prijedlig pred ovrhu sastavljen kod njih, ovjeren u mom gradu. a u njemu sada 3. Priča, drugačija od 1. Dvije, a ta je da ja nisan plarila robu koju su mi poslali kao poklon. Poštom. Tj. City expressom. Njegova supruga me nazvala kafa je poslala paket govoreći da je sve rijeseno i da samo šutim i nastavim dobro raditi i dizat im rejting. Sada čekam sud jer uložih žalbu i na to. Laž je sta mi pripisuju, a problem je u njihovom neiskrenom odnosu jer mi se čini da je gđa lagala suprugu. Help. Imate li savjete? šta očekivat na sudu? lp i hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija