Jump to content

Falši vlasnički list


dalmato

Preporučene objave

Doselio sam u zgradu sagrađenoj 1982.godine u kojoj jedan stanar živi u stanu od 87 m2 a na legalno izdanom vlasničkom listu stoji 61m2. Rečeni stanar živi u zgradi od samog početka, dakle 32 godine. Znači toliko vremena plaća manju pričuvu, komunalije itd. Obzirom da sam izabran za predstavnika suvlasnika zgrade da li sam dužan ja ili upravitelj pokrenuti nekakav pravni postupak da bi stvari na papiru odgovarale stvarnim činjenicama? Stanar je inače problematičan. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Kakvo je to pitanje poštovani Matrix76? Zakon bi trebao biti isti za problematične i neproblematične. Ali obzirom da se ovdje ne radi o životu i smrti nego u situaciji da neki jadnik sitno oštećuje svoje susjede, što je naš narodni običaj, problematičnost spominjem samo kao motiv da se kao predstavnik stanara malo više time pozabavim. Ali iskreno, nije mi previše do toga. Kao što mi nije ni do dopisivanja sa Vama ako nemate kakav pravni savjet ili slično iskustvo za podijeliti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija