Jump to content

registarske pločice


anton887

Preporučene objave

molim za pomoć. zaustavili su me bez prednje tablice jer sam to jutro vidio da ih nema kad sam išao na posao. pri povratku s posla su me zaustavili i kaznili. pokušao sam im objasniti da sam htio prijaviti nestanak ali sam morao ići na posao, pa to učiniti nakon posla. da li postoji neki određeni rok od dana saznanja da nemaš tablice i da li sam morao taj dan kasniti na posao kako bih odmah otišao u policiju prijaviti nestanak tablice?

 

hvala vam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebao si reći da si na poslu uvidio da nemaš tablice.A uvijek postoji sudac.Mala kazna pa može ići beznačajni prekršaj iz čl.24a http://www.zakon.hr/z/52/Prekršajni-zakon

 

nije ih zanimalo gdje ni kad sam ih izgubio. to sve mogu kazati sucu. U zakonu stoji da se bez odgode mora prijaviti nestanak. Da li bih se mogao braniti na način da sam htio odmah sutradan bez odgode ići prijaviti nestanak, jer se ne može sa sigurnošću utvrditi kada su točno nestale? Možda na vrijeme počinjenja djela?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija