Jump to content

Podjela imovine


hixy20

Preporučene objave

znaci ovako,zanima me kolika prava na dvoriste ja imam kao vlasnik prizemlja , ja sam vlasnik 1/3 kuce,drugi brat druge trecine kuce al je dao svome sinu (mome necaku) tu trecinu , i necak je jos kupio i trecu trecinu te kuce znaci on je vlasnik 2/3 ,ja zivim u prizemlju dok moj necak ima 2/3 ko je nisu sudski podjeljene ,nego se jednostavno sam uselio u 2/3 kuce ko je je on htio.da li je dozvoljeno postavljati kamere na kucu koje gledaju u dvoriste i na parking koji je navodno on kupio od drzave koji je do nedavno svima nama dat na koristenje i mene se uopce nije obavijestilo da postoji kupac za taj dio zemlje.Jednostavno vise nemam zivaca trpit psihicko maltretiranje i slikavanje svega sto ja u djelu u kojem zivim napravim i jednostavno zastitim svoju obitelj.I sad me zanima kakva su moja prava i sanse na sudu jer sam slabijeg imovinskog stanja , unaprijed hvala :/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija