Jump to content

Nepriznavanje povrede na radu od strane hzzo


sany3007

Preporučene objave

27.3 sam iskrenuo koljeno na lotri na poslu,nisam išao na hitnu,nego po dolasku kući odlazim kod svoje liječnice i pod dijagnozomM24.2 idem ortopedu i fizijatru i uz to radim MR lijevog koljena(puknuće meniska i....)Prvostupanjsko tijelo Hzzo odlučuje da to nije povrijeda na radu jer se u toku mojeg liječenja (65fizikalnih terapija)šifra bolesti promjenila iz 24.2 u šifru 23.2tj staru povredu meniska.Ortoped mi daje papir sa prporukom da ne radim posao na neravnom,u čučnju,na lotri na skeli u klečećem položaju....Šta dalje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dalje koristiti zdravstvenu zaštitu kao "običnu" bolest kako ste to i koristili do sada ako sam dobro shvatio kronologiju. Vidim da je od ozljede prošlo jedno 7 mjeseci pa mi zapravo nije ni jasno što je to i kada prvostupanjsko tijelo odbilo i da li je na to izjavljena žalba te kakva je odluka drugostupanjskog tijela i da li se vaše pitanje odnosi samo na promjenu dijagnoze??????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jučer sam dobio od hzzo riješenje o nepriznavanju u kojem stoji da se ozljeda ne priznaje jer je povreda meniska starija i do nje nije došlo na radu.šifra bolesti M23.2.Interesira me otkud šifra 23.2 jer sam cijelo liječenje imao šifru M24.2.Dalje piše da imam pravo na žalbu na odluku prvostupanjskog tijela u Sisku

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tako sam i mislio,ali šta da napravim sa tom famoznom šifrom M23.2 koja je stara povrjeda meniska.U medjuvremenu ću morati i na IMR komisiju da se utvrdi moja umanjenost radne sposobnosti jer po preporuci ortopeda nesmijem raditi poslove u čučnju,klečeći,na lotri,na skeli,na neravnim površinama,a to je ukratko opis mojeg radnog mjesta jer sam električar

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija