Jump to content

Skrbništvo


getto

Preporučene objave

Pozdrav!

Trebam pomoc.... majka sam djeteta od 15 mjeseci, ja sam skrbnik svome djetetu, otac ju nije priznao, vidio niti je ikad pitao za nju kao niti itko iz njegove obitelji. trenutno smo na sudu zbog utvrđivanja ocinstva i uzdrzavanja na moju inicijativu. doticni gospodin je dobio rezultate i zna da je djete njegovo ali jos cekamo rociste. e sad pocinje problem. on je blizak prijatelj sa jednim clanom moje obitelji i toj osobi je rekao da bi jos i htio placati mjesecni iznos alimentacije ali da se "boji" zaostataka i da ga djete ne zanima, medutim njegova majka inzistira da se on odrekne skrbnistva u njezinu korist i zeli meni oduzeti djete.. zanima me dali je to moguce ili je to samo njihovo zastrasivanje? oni su imucni, ja nisam ali djete kod mene ima normalne uvjete za zivot i neizmjernu ljubav sto kod njih nikad nece dobiti. na to sve gospodin je agresivan i alkoholicar je,razveden je i ima 3 djece, a u kuci gdje zivi njegova majka koja bi mi uzela moju curicu zive drugi joj sin sa suprugom i 3 djece, njezina kcer sa suprogom i isto tako 3 djece i na to sve ona ima preko 60 godina... znaci zanima me dali mi njegova majka moze oduzeti djete iako je tom djetetu dobro kod mene a njih nikada u zivotu nije vidjela? hvala unaprijed....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija