Jump to content

dovedena u zabludu i trošak


anonimno

Preporučene objave

Bas ste Vas dvojica Anonimno ispred mene jaaakoooo zloooceeeestiiiiiii !!!!!

 

Pitao bih ja Vas da ste to morali pojesti, kak bi se osjecali ... a dok jednom tak ne ispadnete, onda Vam se lako zezati (da ne kazem nesto drugo) ....

 

A da se Vama tak nest dogodilo ?!

 

Odgovor na pitanje glasi : ne mozete nikome nista, u svakom forumu se ogradjuju od mogucih nastalih steta. Ali ih svakako mozete kritizirati, da drugi ne nasjednu na stos. Pozdrav, B.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

GaiusI je napisao:

Bas ste Vas dvojica Anonimno ispred mene jaaakoooo zloooceeeestiiiiiii !!!!!

 

Pitao bih ja Vas da ste to morali pojesti, kak bi se osjecali ... a dok jednom tak ne ispadnete, onda Vam se lako zezati (da ne kazem nesto drugo) ....

 

A da se Vama tak nest dogodilo ?!

 

Odgovor na pitanje glasi : ne mozete nikome nista, u svakom forumu se ogradjuju od mogucih nastalih steta. Ali ih svakako mozete kritizirati, da drugi ne nasjednu na stos. Pozdrav, B.

 

 

Nema problema, ne ljutim se. Pisano je u stilu poluzaj.. - poluistine. Neka vrsta humora uz predvidljive komentare.

pozd

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao prava žena...trebala si mu sasuti tikvice u glavu, pritom ga ogrebati po licu uz riječi: "Životinjo jedna, samo bi se mesine prežderavao..." Zatim ga optužiti da ima ljubavnicu koja mu bolje kuha i da je sve to utjecaj toga što je pretjerano vezan za majku - staru vješticu koja te mrzi.....

 

Preskočivši demode i zastarjelo plakanje ( a tad je briznula u plač ).....trebala si odmah okrenuti 92 i pozvati dežurni tim Policijske postaje za nasilje u obitelji......dok oni dođu on bi već bio u takvom emocionalnom stanju da mu niko ne bi povjerovao da te nije gušio, čupao i pljuskao.....

 

E, dalje već sistem preuzima stvar i sve se odvija automatizmom.....koristi koje slijede su brojne i doživotno si mogla uživati u njima.....

 

Primjerice - penzija (ili kako se to već zove...nekako sa a..al ...amen...) od tog invalida...da do tada je već emocionalnio invalid....- pravo da sama i samostalno odgajaš svoju djecu bez uplitanja muške svinje ....druženje i izlasci s prijateljicama...glamurozni poput "SEXA i grada" i beskrajni razgovori o mladom mesu, praznim muškim tikvicama i jajcima....

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija