Jump to content

LTD u Hrvatskoj


Hrcinator

Preporučene objave

Poštovanje imam 29 godina, magistar sam elektrotehnike i telekomunikacija u pomorstvu, živim u Dubrovniku i nezaposlen sam. Inače se bavim fotografijom i pošto nemam tu završenu školu nemogu otvoriti fotografski obrt. Otvaranje firme pre veliki mi je rizik i s kim god pričam iz svojih iskustava mi kaže da se nemože preživit jer ti država odere kožu ! Tako sam naletio na LTD firme u Engleskoj koja se može otvoriti preko interneta i s kojom se može raditi legalno na području Europske unije i šire.

Zanima me dali mi neko može malo pobliže objasniti nešto o tome, dali je moguće legalno raditi u Hrvatskoj kao vlasnik LTD firme iz Engleske kako onda ide s plačanjem poreza i prireza?

Dali je moguće da dvoje vlasnika vodi jednu firmu ?

Što se događa s PDV-om, godišnjom zaradom ?

 

Najljepša vam hvala, tko god da odgovori

 

Hrvoje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovanje imam 29 godina, magistar sam elektrotehnike i telekomunikacija u pomorstvu, živim u Dubrovniku i nezaposlen sam. Inače se bavim fotografijom i pošto nemam tu završenu školu nemogu otvoriti fotografski obrt. Otvaranje firme pre veliki mi je rizik i s kim god pričam iz svojih iskustava mi kaže da se nemože preživit jer ti država odere kožu ! Tako sam naletio na LTD firme u Engleskoj koja se može otvoriti preko interneta i s kojom se može raditi legalno na području Europske unije i šire.

Zanima me dali mi neko može malo pobliže objasniti nešto o tome, dali je moguće legalno raditi u Hrvatskoj kao vlasnik LTD firme iz Engleske kako onda ide s plačanjem poreza i prireza?

Dali je moguće da dvoje vlasnika vodi jednu firmu ?

Što se događa s PDV-om, godišnjom zaradom ?

 

Najljepša vam hvala, tko god da odgovori

 

Hrvoje

Hrvoje, kloni se tih,of-shore tvrtki,,LTD ,je skracenica kao kod nas Doo. u mađarskoj KFT. itd,,osnuj jtd, min. 10kn,temeljni kapital,registriraj u svom stanu,. mogu biti 2 direktora u jednoj firmi. To ti je moj savjet a u toj branši sam 25g !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija