Jump to content

socijalna naknada


slavek29

Preporučene objave

Postovani, postavio bih pitanje da li supruga, četvero djece i ja imamo pravo na socijalnu naknadu? Naime situacija je sljedeća; Supruga i ja smo vodili privatan biznis koji je nažalost propao, iz svega toga su nam ostali dugovi, i nekretnine koje su pod hipotekama, odnosno sada već pod ovrhama. Proučavajući zakon o socijalnimnnaknadama, nisam mogao odgonetnuti, imamo li pravo na socijalnu naknadu, duže vrijeme smo već nezaposleni, nemamo primanja, svu zalihu smo potrošili, a nekretnine koje imamo prelaze kvadraturu koju zakon propisuje, ali su pod ovrhom tako da ne raspolažemo slobodno njima i ne možemo ih nitinprodati niti iznajmiti jer ne znamo da li su sutra naše. Sve teže podmirujemo režije i osnovne životne potrebe djece, a neznam da li su nam te ovrhama opterećene nekretnine prepreka za dobivanje socijalne pomoći. Hvala svima koji mi mogu dati kvaliteten odgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija