Jump to content

Rok za odgovor, Narodnih novina ?


pape

Preporučene objave

Prije 7 mjeseci, predali smo zahtjev (oglas) u narodne novine da se pronađu naslijednici (ako postoje) osobe koja se vodi kao suvlasnik na našoj parceli.

Do danas nismo dobili nikakav odgovor, te me zanima da li postoji neki zakonski rok u kojemu mi oni moraju odgovoriti.

Da li je točno da je rok 6 mjeseci, kako mi kaže prijatelj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Poštovani!

 

Narodne novine ne traže Vaše suvlasnike, već oglašavaju i pozivaju osobe iz oglassa da se uključe u određeni postupak .Recimo ,ako se radi o sudskom ispravnom postupku .

Vi sami pratite taj oglas i protekom roka od 6 mjeseci imate pravo poduzimanja određenih radnji u raznim postupcima ,jer se smatra je je to dovoljno dug period kada su se zainteresirane osobe mogle javiti i uzeti učešće u postupku .

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

 

Vi sada trebate pitati NN ukojem su broju objavili Vaš oglas (VI imate potvrdu da ste platili oglas i datum ) , te trežiti da Vam pošalju taj broj ili samo stranicu NN , te dalje nastavljate postupak ,a kao dokaz da nema zainteresiranih priložite taj oglas , iz kojeg je vidljiv protek roka od 6 mj.

Za nastavak postupka treba Vam podnesak sastaviti pravno educirana osoba .

Vi možete tražiti pomoć odvjetnika u sastavljanju podnesaka bez punomoći za zastupanje , jer na taj način izbjegavate troškove .

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija