Jump to content

kako do svoje trećine stana


zrle

Preporučene objave

iza smrti oca nasljedio sam1/3 stana,za što sam plaćao i otkup,sad sam ostao bez posla ,a i supruga mi je nezaposlena,računi se gomilaju a jedan od braće koji zivi u stanu sam s 2200kn mirovine ne zeli prodati,centar za socijalni rad rekao nam je da mozemo staviti zabiljezbu na to dabismo ostvarili pomoć od 500kn mj,stan je od 70m vrijednosti cca90000e,neznam što učiniti da li netko zna odvjetnika koji bi mogao što tu napraviti iz Rijeke,hvala unaprijed ,prijete nam ovrhe a bez novaca neznam gdje se uputiti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i,računi se gomilaju a jedan od braće koji zivi u stanu s...... ne zeli prodati,centar za socijalni rad rekao nam je da mozemo staviti zabiljezbu na to dabismo ostvarili pomoć od 500kn mj,stan je od 70m vrijednosti cca90000e,neznam što učiniti da li netko zna odvjetnika koji bi mogao što tu napraviti iz Rijeke,hvala unaprijed ,prijete nam ovrhe a bez novaca neznam gdje se uputiti

 

mogucnosti su ti ovakve:

 

mozes traziti razvrgnuce suvlasnistva

mozes poslati ponudu bratu da ti placa stanarinu na tvoj dio

 

pretrazi ovaj forum na pojam razvrgnuce suvlasnistva

 

ne znam kakva je to zabiljezba na centru, sto ona podrazumjeva

 

na zalost ono gore moze trajati godinama, pa s obzirom da ti novac treba odmah razmisli o odlasku na rad u inozemstvo

a kad kod nas bude bolje vrati se?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija