Jump to content

Izgradnja montažnog dimnjaka


SUNRISE08

Preporučene objave

Postavio sam montazni dimnjak na zid svoje kuće koji gleda u dvorište susjeda...od zida kuce do susjeda je još mojih nekih pola metra no nije ograđeno pošto cijelom duzinom ide zid moje kuće pa nije bilo potrebe ograđivati........no kako sam namontirao dimnjak od tada su počeli problemi sa susjedom .......dok sam montirao dimnjak nikakvih problema nije bilo,još sam pitao smije li majstor sa autom ući u njihovo dvorište kako bi lakše montirao dimnjak......ubrzo me susjed počeo proklinjati kako i vikati neka maknem dimnjak jer će se ugušiti od dima....mislim stvarno....i on ima dimnjak i moj susjed s druge strane dok je juzina i meni njihov dim ide po dvorištu pa što bih trebao..........danas sam primjetio da mi je donja strana dimnjaka znači koja je pri zemlji udubljena......znači sa nečim(traktorom,autom...) su mi pritisli dimnjak...očito iz zlobe.............mene zanima mogu li ih tuziti...odnosno da li sam za montiranje dimnjaka na svoju kucu trebao imati kakvu dozvolu papire i slč

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebate imati dozvolu da je dimnjak postavljen po propisu to jest da neugrozava npr vaseg susjeda. Ima jasno odredjeno koliki treba biti minimalni razmak,, treba doci inspekcija da to vidi provjeri ,to nije isto kao i gradjevinska dozvola.

 

Znači neću moći tužiti pošto niti imam račun od čovjeka koji mi je to radio,a ako zovem inspekciju vjerojatno cu ih morat i platiti....tako da ako ću htjet istjerat neku pravdu više ću imat troška nego korisit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bilo kakvo nasilje od neke druge osobe koje se desava nad vamai i na vasoj imovini to se desilo u ,,vasem dvoristu,, moze se tuziti ,imate li neke dokaze svjedoke.. Prijava policiji i ako samo susjed moze prici onda uvidjaj sa policijom da li ima kakvih tragova na autu koji ukazuju na to ..moguce je da je pokrio ponjavom pa opalio kamenom dimnjak ili sutao nogom. Tesko ce se to dokazati ,,stavite ko fol kameru i napravite ogradu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bilo kakvo nasilje od neke druge osobe koje se desava nad vamai i na vasoj imovini to se desilo u ,,vasem dvoristu,, moze se tuziti ,imate li neke dokaze svjedoke.. Prijava policiji i ako samo susjed moze prici onda uvidjaj sa policijom da li ima kakvih tragova na autu koji ukazuju na to ..moguce je da je pokrio ponjavom pa opalio kamenom dimnjak ili sutao nogom. Tesko ce se to dokazati ,,stavite ko fol kameru i napravite ogradu

 

baš čekam policiju da dođe zapisnik napravit,stari baš nekud otisao s traktorom

ogradio bih već odavno,ali ono ja nissam imao potrebe a i neka se susjed koristi s tih mojih 1metrom ,a i nikad novaca pa eto nije ograđivano...stavio bih ovdje sliku da s evidi ali ne uspijevam

a nažalost nisam vidio dok je to radio

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija