Jump to content

Placanje kazne obvezno u roku?


prijestupnik

Preporučene objave

Zdravo, evo upravo sam dobio presudu iz prekrsajnog suda, proglasen sam krivim po 2. put za posjedovanje marihuane. Imam olakohotne okolnosti kao nezaposlen, uzdrzavan od roditelja itd itd. Izrecena mi je kazna od 2300, koliko sam shvatio ta je kazna dodatno umanjena za 300kn zbog toga sto sam uhicen, te trebam platiti kaznu od 2000kn, u presudi pise da sam je duzan platiti u 4 obroka po 500kn te da prvi obrok mora biti placen u roku od 8 dana. Buduci da je moje financijsko stanje kako je, ja 500kn nemogu skupiti u roku 8 dana, pa me zanima jesam li bas bas duzan ili ne.

 

Moj 1. prekrsaj je isto bio zbog posjedovanje marihuane no tu mi je sutkinja rekla da mjesecno moram uplacivat koliko ja hocu i ako u roku 6 mjeseci platim sve kazna mi je smanjena za 1/3.

 

Eto zanima me jesam li duzan prvi obrok uplatit u roku 8 dana ili nisam te ako ne uplatim koje sankcije mogu dobiti?

*osudu za prvi prekrsaj sam dobija u 12. mjesec i jos nisam niti jedan obrok uplatio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija