Jump to content

Pripravnički ispit hzzo


anp123!

Preporučene objave

Pozdrav!!!! Ne znam da li mislis na Drzavni strucni ispit..ali ja sam bila na predavanjima za DSI sad u srijedu i cetvrtak i bilo je ljudi koji rade u HZZO-u i polazu DSI..uglavnom, rekli su nam da se opci dio normalno polaze kao i svi drugi, a posebni dio je Zakon o zdravstvu..buduci da je HZZO javnopravno tijelo koje donosi rijesenja, dakle odlucuje o pravima i obvezama gradjana po ZUP-u..j

 

Ažurirano

 

Uglavnom, ne znam dali sam ti od pomoci ali eto, to je sto znam..ako te jos nesto zanima pitaj slobodno, pa cemo si pomoci..zato i jesmo tu!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala, svaka je info dobro došla...ja još ne polažem državni nego baš pripravnički ispit prije nego mi istekne godinu dana pripravničkog staža. Dobila sam literaturu koju moram proći a to uglavnom kaj se tiče zakona, pravilnika i sl. HZZO-a i polažem u Mihanovićevoj (znači prostorijama HZZO-a). A državni ću tek onda za kojih godinu dana, ne znam...ali svakako ako bilo šta još saznaš ili znaš javi, i naravno kako je bilo na državnom....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija