Jump to content

3 prekršaja


anonimno

Preporučene objave

Mislim da nema nikoga tko je napravio veće sranje od mene....U 6. mjesecu su me zaustavili jer sam prošla kroz crveno, imala 6 ljudi u autu i još sam ½mladi½ vozač. Došao mi je poziv za na sud (inače ja nisam ništa od njih dobila, izvještaj niti išta potpisala, ništa pod milim bogom) i prijeti mi kazna od min. 2000kn. Budući da sam ja studentica ne znam kako ću to platiti. Samo me zanima postoji li ikakva šansa da si nekako ublažim kaznu, da mi barem ne oduzmu vozačku ili nešto? pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Huh, Huh....

 

Već vidim obranu:

 

Nije istina da je bilo crveno, evenutalno žuto ali tek nakon šta sam ušla u križanje, a to da nas je bilo šest - ma dajte molim Vas - čovjek se prebrojal' - tko bi normalan vozio 6 ljudi u autu da li ih je možda legitimirao? Ne, mislim da mene dva put brojao.

Molim, u 5 ujuto!? To je sigurno napisao onaj isti koji nas je prebrojao 6 u autu - to je bilo sve u 5 popodne, molit ću lijepo.

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija