Jump to content

naplata pristojbe


Contija

Preporučene objave

poštovani

 

živim u zagrebu i imam spor oko plaćanja pričuve.u stambenoj zgradi slobodni prostor koji je namjenjen za šupe bio je višak i prodavao se za namjene koje odabere kupac.ja sam kupio jedan dio s namjerom da se na tom prostoru izgradi mali stan(37 m2)kako taj prostor po projektu nije bio stambeni prostor nisu instalirane sve cijevi koje su instalirane cijevi za stanove.početak adaptiranja za stan je prekinut i nitko ne živi u tom prostoru jer nije potpuno izgrađen.

krajem prošle godine zatraženo je od pdvjetničkog ureda da platim zaostatke s pravom žalbe.žalbu sam podnio i nisam još dobio odgovor.ako po zakonu trebam plaćati pričuvu ili dio pričuve to napraviti čim dobijem sudski odgovor.napominjem da nisam dobio nijednu uplatnicu za plaćanje pričuve.jučer sam dobio poziv od suda u slatini slavonija za ročište

moje je pitanja su:

-s kojim pravom i temeljem čega to mora rješavla ti sud u slatini a ne domicilni u

zagrebu

-kako se može podnjti ovrha prije opomene o plaćanju i bez dokumentacije

-što moram činiti,da ne idem na sud u slatinu (77.god i 100% invalid) i kako mogu platiti kadnisam dobio uplatnice

-je li se za taj prostor koji nije stan plaća umanjena pričuva

s zahvalom i poštovanjem contija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija