Jump to content

molim pomoc.. problemi kod rekonstrukcije kuce


veky44

Preporučene objave

Nedavno sam trazila savjet o zamjeni krova.. Sad mi treba novi savjet i pomoc.. Imam kucu koja je sagradjena prije 68. Ali je naknadno izgradjeno vanjsko stepeniste, za koje nije na vrijeme predan zahtjev za legalizaciju, jer je u procesu bio jedan drugi projekt za rekonstrukciju, od kojeg smo zbog financ. Situacije odustali.. E sad bi ipak rekonstruirali kat, a nemamo mogucnost izgraditi stepeniste iznutra.. Zanima me kakve su mi opcije da li se to moze nekako naknadno legalizirati, ili moramo te srusiti, i izgraditi nove, I da li nam onda samo zbog toga treba geodetski elaborat..

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana!

Za legalizaciju potreban je geodetski snimak ,stari projekt i novi projekt izvedenog stanja.

Uvijek se može objekta rekonstruirati i nešto mijenjati .Informacije o rekonstrukciji dati će Vam ovlašteni arhitekta i preuzeti posao legalizacije .Ovlasteni arhitekta zna ,koji Vam dokumenti trebaju i najbrži i najlakši način legalizacije ili za nove promjene rekonstrukcije .Cijene ovise i o veličini objekta .

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija