Jump to content

Odbijanje garancije


lovacluka

Preporučene objave

molio bih vas za pomoć

 

prije par dana mobitel mi se ugasija i vise ne reagira (nece da se upali, nece da se puni)

 

prilikom nosenja uredaj na prodajno mjesto receno mi je da moram odnit uredaj na mjesto na kojem je kupljen ili kod ovlastenog servisera. Posto nisam u mogucnosti odnit ga na mjesto kupovine, odlucio sam se otici u poslovnicu servisera, gdje mi djelatnik govori da mobitel moram nositi u njihovo sjediste, al da mi ga vjerovatno nece uzeti na servis jer je uredaju razbijen ekran (to se dogodilo prije cca godinu dana i uredaj je radio normalno do neki dan, a ja ne trazim jamstvo za ekran)

 

Imaju li mi pravo odbiti jamstvo radi razbijenog ekrana koji nema veze sa ovim kvarom

 

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Budimo realni - biste li vi priznali jamstvo mobitelu sa razbijenim ekranom? A uređaj je star više od godinu dana, koliko je zapravo star? I koliko vrijedi? Danas se dobar mobač kupi za parsto kuna, i smartphone se nađe za ispod 1000 kn.

Provjerite da nije kvar u punjaču ili bateriji, pa ako nije vidite gdje daju popust ako kod kupnje date stari uređaj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija