Jump to content

Sumnja na počinjenje kaznenogdjela iz čl. 190. st. 2


MajaAlisa

Preporučene objave

U kući kojom se koristi dotična osoba pronađen je laboratorij za uzgoj marihuane ( šator, ventilator, UV lampe ) i 13 komada tegli sa STABLJIKAMA . Plus nešto sitno za pušit.

 

Dal' ima neko iskustva s tim? Kak se kreću kazne ( znam da piše do 3 godine u KZ) ? I uzmite u obzir da nije pronađena cijela biljka, već samo stabljika.

 

Dal' bi bilo pametno uzet odvjetnika? Dal' se može izvuć sa uvjetnom? :-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A ja znam da piše 1-12 godina.

Baš je bilo malo za pušit.(ako je to ovaj)

" Uz opremu za uzgoj indijske konoplje, policijski službenici su prilikom pretrage pronašli oko 535 grama marihuane, pet tegli s nekoliko stabljika indijske konoplje, 9 grama psilocibinskih gljiva i 44.800 kuna, za koje se pretpostavlja da potječu od prodaje droge." http://www.mup.hr/207385/4.aspx

 

kazna će ovisit i o onome što je rekao polici i sucu istrage te kako će se kasnije ponašat na sudu.

Dobar odvjetnik će pokušat spasit stvar.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I da je za osobnu potrebu - kažnjivo je. Ali, onaj tko to ima za osobnu potrebu sasvim sigurno nema ovakvu aparaturu (a kažete da je i nađeno nešto "marice"), što već debelo ide u smjeru stavka 2.

 

Branitelj je i više nego potreban, ali ako će ići stavak 2., onda će postojati i uvjeti za obveznu obranu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija