Jump to content

Zabrana upravljanja motornim vozilom


funkeii

Preporučene objave

16.11.2014. sam počinio prekršaj. 29.12.2014. stigao mi je OBAVEZNI PREKRŠAJNI NALOG (MUP, I postaja prometne policije) u kojem između ostalog piše: ''Okrivljeniku se temeljem članka 58. Prekršajnog zakona izriče zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od 4 mjeseca.''

Danas, 4.5.2015.stigla mi je OBAVIJEST o izvršenju zaštitne mjere (MUP, Sektor upravnih i inspekcijskih poslova): ''... Obaveznim prekršajnim nalogom od 29.12.2014., izrečena Vam je zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od 4 mjeseca. Navedena mjera počinje teći sljedećeg dana od dana primitka ove obavijesti.''

 

Nisam sjeo u auto od primitka prekršajnog naloga misleći da zaštitna mjera teće... da bi mi na kraju danas stigla ova obavijest. Jel to znači da sam smio voziti svo ovo vrijeme i da zabrana traje od sutra naredna 4 mjeseca?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija