Jump to content

hypo banka


tsunami

Preporučene objave

Molim pomoc

Hipotekarni kredit redovito placam I nastao je dug u visini jedne rate

On I su rekli da su se naplatili iz rate kredita za procjenjitelja nekretnine a ja sam poludila na to jer nikakav pricjenitelj nije bio.

Poslali au mi obavijest da ce doci procjenitelj i to je sve.Odbijam platiti dok be dobijem sluzbenu obavijest I procjeni nekretnine Ali stizu samo opomene za dug.Kako on I mogu u ugovorni odnos ubacuti trecu osobu tj uzeti uplacenu ratu kredita I dati nekome xy?

Dana's mi kazu da onu mogu sta hoce jer sam potpisala da I'm dozvoljavam da she naplacuju iz kredita!!!!!;;;

A izvjesce procjenitelha mogu traziti u poslovnici.....

Naravno pokrecu instrument naplate prisilnim putem

Nezaposlena sam.

Ali placam kredit

Mogu li oni bas tako????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako ste se ugovorom i time potvrđivanjem općih uvjeta banke doista obvezali, odnosno dopustili banci da se iz vaših uplata namiruju prvo troškovi: trošak procjenitelja, troškovi njihovih naknada za obradu kredita, eventualni troškovi solemnizacije ugovora (njih vi plaćate neposredno, ali primjerice navodim), uplate za osiguranje kredita kod osiguratelja i slično, onda je to tako.

 

kako znate da procjenitelj nije bio? na neki način je banka odredila visinu kredita, odnosno procijenila predstavlja li vaša kuća dovoljno hipotekarno pokriće za osiguranje kredita. možete zatražiti informaciju o visini procjene.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vec 6 god.Sam u kreditu a ovo he navodno na novi zakon gdje banka svake tri god.moze provjeravati stanje nekretnine ALl nije definirano tko treba platiti.

Uvijek je netko u kuci a obzirm na azurnost prilikom slanja opomene ocekujem nekakvo pismeno izvjesce o procjeni....

Ali hvala Vam na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija