Jump to content

Teške prijetnje smrću preko facebooka iz ljubomore


mgolemovic

Preporučene objave

Poštovanje svima, imam upit oko jednog slučaja...

Prijatelj se čuo na FB sa starom prijateljicom koju zna već 15 godina,nekada davno su skupa i izlazili,tj. u istom društvu bili.

Danas je ona udana i oboje su u tridesetima.

Uglavnom nekakve bezvezne poruke su izmjenjene uz malo zezancije da su se tad davno sviđali jedno drugom,žena ga je zvala da se nađu na jednom jezeru pa se ispričaju.I tako su se našli pričali nešto bezveze i zezali se,čak se nisu ni približavali jedno drugome,postoji svijedok koji je šetao psa oko jezera cijelo vrijeme i vidio ih,bili su kod sjenice i nisu se približili jedno drugome na više od 2 metra.

Tako su se malo ispričali i otišli svatko svojoj kući da bi prijatelj nakon 2 sata dobio poruku sa njezinog profila koja glasi:

"ja sam njen muž, *navedeno prijateljevo prezime, npr. Mihaljeviće* koljem ko stoku,još jedanput se javi,naću te!"

 

Prijatelj mu odgovara sa upozorenjem da mu se ne prijeti i upozorava ga da je samom tom porukom počinio kazneno djelo.

Tu se žena javlja da joj je muž jako ljubomoran i da mu ne zamjera.

 

I sada što je raditi u ovome slučaju i o kakvom se točno djelu ovdje radi ili ne radi? Inače prijatelj kojem je prijetnja upućena je 80% invalid kojem svakog trena može i pozliti...

Molim savjet kako postupiti...

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija