Jump to content

Drugi prekršaj u 2 dana


iveyy

Preporučene objave

Pozz, opet se javljam...

Dan nakon što su mi oduzeli vozačku zbog pada s motorom, i pozitivan na testu na amfetamine, danas sam uzeo auto svoga tate, tj.ukrao ga.

Upravljao sam sa bmw od 175 kW. Policajac koji mi je dan ranije uzeo dozvolu me vidio, i odmah upalio sirenu i krenuo zamnom, a ja naravno od panike nisam stao... Dok me lovio nisam ga se mogao riješiti, pobjegnem mu 100-200 metara ali je mjesto malo, pa nikako pobjeći osim ako nisi na motoru... Dok me lovio sam mu bacao stvari iz auta (kroki, boce od soka, i slične stvari)

Kad sam mu već htio stat usporio sam, i on je prešao u lijevu traku i vozio uz mene i govorio da stanem, a na suvozacevom mjestu je bio plastični pištolj moga mlađeg brata. Iz zezancije, uzeo sam taj pištoljcic i uperio u njega, on se uspanicio zakočio i zabio se u nogostup, ali nije mu ništa bilo. Opet je krenuo zamnom, ali malo strože, počeo je pucati po autu, prvo je pogodio u branik, pa je pogodio u lijevu gumu, stao sam i on me počeo udarati, pokazao sam mu da je pištolj plastični, i da mi je uništio auto.

Problem je u tome i sto sam popio 2 pive, napuhao sam 1,08, ali mi se smanjilo na 0,98, to i nije tako puno,a mladi sam vozač, 18 god.

Vozacka mi je oduzeta 3 dana i sutra sam trebao ići po nju. I sad mi je još i ovo.

Zna li netko što mogu očekivati? Dali je moguće da mi vrate vozačku uz neku kaznu?? Mogu li tužiti policajca zato što je pucao po mom autu, i što mi je opalio šamar? Ps još sam u školi pa možda i to bude utjecalo na sudu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa kako bi imao vozačku? Imam 18 godina napisao sam gore

Problem je u tome što sam sinoć pao s motora za koji nisam imao dozvolu, i uzeli su mi cijelu vozačku i b kategoriju na 3 dana, tako da sam bmw-om Upravljao bez dozvole, i sad su mi pisali Upravljao bez važeće dozvole

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zamjerite mi koliko hoćete na onome što ću napisati, ali - sretni ste što ste živi i u jednom komadu (to je prvi razlog), a bit ćete sretni (drugi razlog) ako vas ne strpaju u istražni zatvor, jer ja recimo bih. Bez pardona.

 

Je li vama uopće jasno što ste napravili? Zar smatrate da ste izašli iz serijala "Brzi i žestoki", da se možete ponašati na ovakav način? Bježati pred policijom, bacati na njih stvari, a nakon toga prijetiti pištoljem (nema veze što se radi o igrački, ako je ona uvjerljiva replika, tko bi znao razliku)? Imate sreću da vas nisu ustrijelili, a nakon što su vas uhvatili, da vas nisu rastavili na proste faktore. Prekršajni postupak je sada vaša najmanja briga, a vidjet ćete i zašto. Vrlo uskoro.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ali on mene nema pravo udariti??? Demokracija, zar ne??

Šta sam napravio toliko loše? Ja u zatvor neću ići jel nisam nikog ubio, platit ću im kazne i to je to. Mene samo zanima što će biti s vozačkom jel ovaj policajac je glumio da je u šoku i nije htio odgovarati uopće... Nisam ga smio to ni pitati da me ne izudara... Ali ja sam obavijestio moga tatu i on je jako ljut na policiju i sprema veliku žalbu na njih

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"Opirao si se uhićenju" i kraj priče što se tiče udaranja.

 

Za pucanje budi sretan ako samo tako prođe (za tebe).

 

Ako si ga "ukrao" što će tata morat potvrdit još bolje za tebe.

 

Kako poštovani G-man kaže prekršaji su ti najmanji problem.

 

Inače ne kometiram postupke građana pa ti tako savjetujem nađi odvjetnika a tu uvijek možeš doći po savjet iako te mi ne možemo oslobodit tvojih postupaka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ali on mene nema pravo udariti??? Demokracija, zar ne??

Šta sam napravio toliko loše?

Da nisi objavio onaj upti odprije dva dana , mislio bih da trollaš.

 

Sinko, probudi se, ovo ti nije flm 'Brzi i žestoki' , kako je napisao kolega.

 

 

Ja u zatvor neću ići jel nisam nikog ubio, platit ću im kazne i to je to.

 

Napravio si listu kaznenih djela, od kojih je za neka predviđena kazna višegodišnjeg zatvora.

 

Sinko, u USA bi te bez pardona policajac upucao i ne bi odgovarao, a u Njemačkoj ili Švici bi dobio mjesec dana promatranja na psihijatriji da vide jesi li normalan.

U Švici ideš na psihijatrijski pregled ako voziš više od 50 km brže nego je dozvoljeno.

 

Mene samo zanima što će biti s vozačkom

Da je po mom, ne bi ti više vozačku vidio, bar ne slijedećih 15 godina.

 

Razmisli o tome što će biti kada jednog dana nekoga pregaziš.

 

jel ovaj policajac je glumio da je u šoku i nije htio odgovarati uopće... Nisam ga smio to ni pitati da me ne izudara...

Policajcu svaka čast, skidam mu kapu što te nije prebio ko vola kad te već nije upucao.

 

 

 

Ali ja sam obavijestio moga tatu i on je jako ljut na policiju i sprema veliku žalbu na njih

 

Tvoj tatica će isto dobiti kaznene prijave.

Prvo je kupio sineku motor za koji nema dozvolu, sinek se skršio i bio pod utjecajem alkohola (mladi vozač) i možebitno narkotika.

I sve to nije bilo dovoljno, nego je tatek dao sineku i bijesnu bemburu, pa je sinek ponovo pijan i bez vozačke vozio, bježao policiji, prijetio policijskim službenicima vatrenim oružjem (igračkom, ali policajac je trebao očekivati od jednog narkomana kojeg je priveo dan prije da mu prijeti igračkom?)....

Tvoj tatica će trebati odvjetnika... za sebe.

 

A ako misliš da će tatica povući veze jer poznaje nekog tko poznaje ministra... nisu više ta vremena. Kad se toga dohvate novinari...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim da me ne vrijeđate...

Ja sam se njega samo htio iscimati kad mi je govorio da stanem, pa sam uzeo taj pištolj, a on xxxxxx se zabio u nogostup za to ga treba potjerati iz policije, a za ovo što je pucao na mene će dobiti otkaz to garantiram... Ja da sam mu htio pobjeći bi mu pobjegao jel ja sa bmw-om od 0-100 hvatam za 4,5 sekundi ja sam njega praktički trenirao za taj posao sto radi. Ja sam mlad dečko i volim avanture nisam mislio ništa loše. I večeras idem sa curom i uzet ću audija od brata pa neka opet love, i još su mi uzeli auto na vještačenje??? Oni su bolesni, i oni i ova država

I rekao je da sam mu razbio sajbu kad sam mu bacio metalni držač za mobitel a sjećam se da sam mu s tim pogodio u haubu jel sam pratio sve sto sam bacio iz auta. Pandur je xxxxx sto je je, samo oče da kaznu veću nabije

uređeno: od G-man
neprimjereno izražavanje i vrijeđanje
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

 

Tvoj tatica će isto dobiti kaznene prijave.

Prvo je kupio sineku motor za koji nema dozvolu, sinek se skršio i bio pod utjecajem alkohola (mladi vozač) i možebitno narkotika.

Nema prijava za tatu bar kaznenih.

 

Ja sam se njega samo htio iscimati kad mi je govorio da stanem, pa sam uzeo taj pištolj, a on xxxxxx se zabio u nogostup za to ga treba potjerati iz policije, a za ovo što je pucao na mene će dobiti otkaz to garantiram... Ja da sam mu htio pobjeći bi mu pobjegao jel ja sa bmw-om od 0-100 hvatam za 4,5 sekundi ja sam njega praktički trenirao za taj posao sto radi. Ja sam mlad dečko i volim avanture nisam mislio ništa loše. I večeras idem sa curom i uzet ću audija od brata pa neka opet love, i još su mi uzeli auto na vještačenje??? Oni su bolesni, i oni i ova država

I rekao je da sam mu razbio sajbu kad sam mu bacio metalni držač za mobitel a sjećam se da sam mu s tim pogodio u haubu jel sam pratio sve sto sam bacio iz auta. Pandur je xxxxx sto je je, samo oče da kaznu veću nabije

Otkaz neće dobit nitko a ti skupljaj lovu za odvjetnike i kazne.

 

Slobodno se vozi i dalje.

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dakle, da pojasnimo malo situaciju -

 

korisnik Iveyy je trajno isključen s Portala, jer ne samo da opetovano grubo vrijeđa policajca (v. post #8), kojem bi trebao podići spomenik zbog činjenice da je danas živ i zdrav, već uopće ne shvaća težinu i ozbiljnost svojih djela, što potvrđuje navodom da i danas čovjek ide lagano u provod, k'o da je ovo od prošlih dana eto neki nevini nestašluk. Tko zna, možda večeras/jutros dobijemo treći nastavak ovog neobičnog serijala.

 

Ovakvo ponašanje generirano je očito "pravim" obiteljskim vrijednostima, kao što su novac, poznanstva, opasne "pile" u garaži i slično. Što očekivati u budućnosti od takve osobe? Bogami, kako je krenulo - moguće otvaranje večernjeg dnevnika u rubrici Crna kronika.

 

Iveyy, ja vam savjetujem da potražite pomoć, dok nije prekasno. Da se mene pita, već jučer biste bili u istražnom zatvoru, i počeli shvaćati da svaka radnja ima svoju posljedicu. I da vas tatica ne može izvući baš iz svega. No, imate sreću pa me se ne pita.

 

Ovu temu bih inače izbrisao sa Portala, ali neću jer će poslužiti kao lekcija drugima. Ali ću je zaključati. A vi si razmislite vrlo dobro o svojoj budućnosti i putu kojim ste krenuli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija