Jump to content

Krađa tablica


Popo Danderfluff

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Ukratko, ukradene su mi registarske tablice sa auta (obje) preko noći (u Zagrebu). Prijavio sam u nadležnoj policijskoj postaji, te sam dobio potvrdu kojom se potvrđuje da sam prijavio krađu tablica sa vozila.

 

E, sad, kako sam neuk i nemam iskustva sa policijom poprilično sam se uspaničio i naravno nisam inzistirao da mi objasne u policiji što dalje raditi. Jedino što su mi rekli jest da se sljedeće moram javiti u policiju u mjestu prebivališta, pošto nemam prijavljeno boraviše ovdje.

 

Kako je iznimno komplicirano da idem u Slavoniju zbog posla bar sljedećih 2 tjedna, zanima me koliki je rok (ako je netko upućen) u kojem moram zatražiti izdavanje novih tablica. Pokušavao sam pronaći informacije na mup.hr, ali bezuspješno.

 

Također, postoji li način da nove tablice zatražim u Zagrebu?

 

Hvala na informacijama!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ove pločice su poništene i dobit ćeš druge, a nekog roka nema, tako da ova 2 tjedna neće biti problem.

 

Dobio si potvrdu i ona ti vrijedi dok ne izvadiš nove, ali će te sad puno više zaustavljati jer je auto uočljiv, a bez pločica odmah i sumnjiv. I da, na nekim benzinskim pumpama ti neće dozvoliti točenje goriva ako unaprijed ne platiš.

 

Nove pločice moraš podignuti tamo gdje si doma (prebivalište).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija