Jump to content

Natjecaj za sudackog vjezbenika


lunas

Preporučene objave

  • 1 mjesec kasnije...

Sutkinja kod koje sam bila na razgovoru, trebala je napisati dopis ministarstvu nakon obavljenih razgovora, u kojem predlaze da se primi odredjena osoba. Medjutim, ona je u svojem "misljenju" napisala da su svi odustali.Na temelju toga je ministarstvo poslalo meni obavijest da nisu primili nikoga.

Cak sam i nazvala doticnu sutkinju da mi objasni, a ona mi kaze da nema pojma, nek se javim na slijedeci natjecaj, ali da ona vec ima volontera koji vec radi na sudu i kojeg ce najvjerojatnije uzeti.

Zvala sam i ministarstvo, gdje su mi rekli da je sutkinja napisala da sam ja odustala od natjecaja.

I tko je tu lud?!?

Naravno, uslijedio je prigovor i upravni spor...koji stoji vec poduze vremena...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Eh, kad bi ovo bila neka normalna zemlja tvoj bi upravni spor imao smisla, a ovako, i da ga dobijes, bit ces vjezbenica 2 godine a onda nema nikakve sanse da ostanes u pravosudju jer si se ocito mnogima zamjerila.

Ja mislim da ti je ipak bilo pametnije cekati novi natjecaj jer ovako si dosla na crnu listu. Na zalost to ti je realnost koju te nisu naucili na faksu jer zivimo na balkanu jos uvijek.

Sretno, no bojim se da sam u pravu. Kamo srece da nisam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija