Jump to content

prijava za drogu,pretres


anitanika

Preporučene objave

Poštovani,u postupku sam razvoda braka,imamo dijete od 4godine.Dijete je ostalo zivjeti sa mnom(majkom) jer je otac tako pristao samo do okoncanja braka te nakon toga on trazi da dijete ide zivjeti s njjm.Prije tjedan dana mi je upala policija s nalogom za pretres stana za krivicno djelo proizvodnje i prodaje neutvrdene kolicine droge.U stanu nije nista pronadeno niti sam uhicena odnosno pustili su me nakon ispitivanja te se protiv mene ne vodi nikakav kazneni postupak.Mene sad zanima posto bivsi partner radi kao policijski djelatnik da li on moze tj njegova odvjetnica doci do nekakvog papira da se sve to dogodilo i da li to mogu iznositi na sudu da je bio pretres.Da li to sud odbacuje?jer mislim da je on mi to sve i smjestio jer mi hoce uzet dijete.Da li moze na sud doci drugi policijski sluzbenik i to reci jer ponavljam nista nije nadeno niti imam ikakve veze s tim.hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija