Jump to content

Novi kupoprodajni ugovor za motocikl


anonimno

Preporučene objave

Pomoc ljudi!

Kupio sam od covjeka motor jos 98 god., on ga je odjavio na policiji u Samoboru i tamo smo kod javnog biljeznika ovjerili kupoprodajni ugovor.

Medjutim, ja nisam sve do danas prebacio motor na sebe ni platio porez (ne pitajte zasto, duga prica, a izmedju ostalog jer i nije bio ispravan), a i nisam imao pojma da sa godinama raste porez tj. kamate.

Uglavnom, neki dan sam otisao sa kupoprodajnim na poreznu da to napokon rjesim, a zena za salterom mi je savjetovala da odem do covjeka i napravim novi kupoprodajni sa njim jer cu ovako puno vise platiti te zaostatke. Mislim, svaka cast zeni, nisam se nadao da ce mi to savjetovati...

Ja sam se sa covijekom cuo ali on se, sto ga apsolutno shvacam, boji da bi moglo biti nekih problema i da je bolje da se jos raspitamo pa vas ja eto molim da pomognete ako boga znate

:-P

Uglavnom, pitanje je dali se moze napraviti novi kupoprodajni ugovor, a da ne ispadne neki bed po mene i njega?

Puno hvala unaprijed ako netko zna odgovor i poznaje ovu problematiku...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

porezna ti je savjetnica savjetovala da počiniš tak jedno dva kaznena djela, a ona je počinila jedno 3, danas

 

Obožavam ovakve pametnjakoviće.

 

A ti kao činiš još jedno kazneno djelo jer je nisi prijavio.

 

Tko će te kad ić ganjat zbog jednog starog motora. Uostalom ti si ga propustio prepisat na sebe jer je bio neispravan, a stari ste ugovor u međuvrenu zagubili, a ovo vam je bilo najelegantiniji način.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija