Jump to content

Cei


mstarc

Preporučene objave

Pozdrav svima,

 

mene zanima tvrtka Credit Express, koliko oni legalno posluju i kakva prava zapravo imaju kad im npr. tel. operater proslijedi dug korisnika.

Zovu me već neko vrijeme za dug koji je puno manji nego što oni tvrde to je prvo.

Drugo šalju mi samo SMS poruke da imam 3 dana da podmirim dug prema tel operateru.

Od CEIa nisam dobio nikakvo pismo do sada nego samo SMS poruke. Od tel operatera prema kojem sam dužan, sam dobio samo jednu opomenu koju sam djelomično podmirio a ostatak rješavam u hodu, kako sam se i dogovorio sa njima.

Zanima me s pravne strane kolike ovlastima ima taj CEI, te koje su moje opcije osim naravno što ću podmiriti dug?

Isto tako me zanima nakon što tel. operater pošalje opomenu koja je točno procedura koju moraju ispoštovati prije prisilne naplate.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima,

 

Zovu me već neko vrijeme za dug koji je puno manji nego što oni tvrde to je prvo.

.

 

nemogu tražiti više nego što su platili za otkup duga.

 

Ažurirano

 

Pozdrav svima,

 

Isto tako me zanima nakon što tel. operater pošalje opomenu koja je točno procedura koju moraju ispoštovati prije prisilne naplate.

 

operater je tvoj dug prodao i nema više potraživanja prema tebi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zanima me s pravne strane kolike ovlastima ima taj CEI, te koje su moje opcije osim naravno što ću podmiriti dug?

 

otkupili su tvoj dug ? imaju pravo tražit povrat uloženog uvečano za njihov trošak.

ali imaju i obvezu dostavit ti ugovor o otkupu duga i uplatnicu kao potvrdu da je ugovorena cijena plaćena. pismeno traži ugovor o otkupu duga .

 

uplatama i vračanjem djela duga prekidaš moguću zastaru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija