Jump to content

Više prometnih prekršaja u jednom slučaju


BAMM

Preporučene objave

Pozdrav,

na svoju nesreću i(ili) glupost u jednoj od jutarnjih gužvi i gungula - djeca, vrtić, škola, posao, gužva, napravih jednu poveću glupost.

Preticanje kolone koja stoji ispred pružnog prijelaza na kojem je spuštena rampa i upaljena signalna svjetla, nevezanje pojasom, dijete u sjedalici ali se odvezalo.

Policajac sve vidio, jer je bio odmah nakon prijelaza na semaforu - zaustavio me, ja rekla odmah da znam što sam napravila, on me pitao pa dobro znate li vi kolike su kazne za sve ovo, ja rekla pa ne znam - nisam nikad kažnjavana.

Vratio mi vozačku i prometnu, ja pitam a kazna?, a on kaže - sve ćete dobiti na kućnu adresu???

Ajoj, tek mi se onda smučilo - da li netko možda zna o kojoj kazni se tu govori - čisto da se pripremim na sve to.

 

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vidim da nigdje ne spominjete oduzimanje vozačke, to je ono što me najviše brine, jer mi o tome ovisi posao. A novčana kazna kakva je da je, kao što ste napisali ima žalba, ali znam da sam kriva, jedino mi je bed ostati bez dozvole, jer mi onda i posao visi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!Molio bih vas savjet:

uhvatila me je policija u neregistriranom autu (presretač) u krasu,kršu(to je predio Rtine,prije paškog mosta ,kamenjar) od glavne ceste 400 metri.

napisali su mi prijavu i da će poslati na kućnu adresu,tereti me se :

1.neregstrirano vozilo

2.bez osiguranja

3.bez osobnih dokumenata

cifra ,kazna 7300kn(neslužbeno doznajem.

JA IM KAŽEM ISTINU I SAMO ISTINU:"ovi auto ne vozim odjavija sam ga ove godine u prvom misecu i imam drugi auto kojim idem na posao.a zadržao sam ga .Pošto živim ispod glavne ceste a imanje (opg,ovce)imam odozgo ceste.

Auto mi je smetalo u dvorištu i odlučio sam ga spremiti u jednu prostoriju ,u zatvoreni prostor gdje imam štalu i sjenik,i taj auto ne vozim već duže vrime.

PREKRŠAJ JE ŠTO SAM PREŠAO ŽUPANIJSKU CESTU,I ONI SU ME VIDILI I DOŠLI ZA MNOM.

OSOBNE DOKUMENTE NEMAM KOD SEBE IMAM KUĆI ,DA VAM DONESEM (netreba oni mi kažu)sve što su pitali rekao sam iskreno.

NISAM KAŽNJAVAN NI U PROMETU NI DRUGAČIJE

MOLIM VAS MIŠLJENJE ŠTO ME ČEKA OD OVOGA

Lip pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Njih uopće ne zanima da li je auto svaki dan u pogonu ili nije nego trenutna zatečena situacija kada se vozilom kretalo što su i uočili.

Ići će vjerovatno optužni prijedlog a prije njega dobit će se obavijest o pokretanju istoga.Nakon toga sudac će pozvat na saslušanje gdje treba reći da se priznaje prekršaj,izjavit kajanje,dosadašnju neosuđivanost a napomenut da nema vučne službe za odvest vozilo tamo ili da ne može onuda vozit i tražit smanjenje kazne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija