Jump to content

nogolica


anonimno

Preporučene objave

ljudi su jako bogati. a koliko su bogati toliko su prokleti. a koliko su prokleti toliko su bezobrazni, a koliko su bezobrazni...da ne idem dalje.

 

no, sve ima svojih dobrih strana. ukoliko Vas prime (a trebas sam doci i reci primi me) nece postojati niti jedan dio Hrvatske koji necete posjetiti, naglasak stavljam na sela, i poslje njih ce vam se zivot ciniti puno lijepsi, pa ....isplati se probati... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Ajde ne pjevaj mi tu basne, kletve, letve i fosne.

 

Ti valjda radiš tamo pa spašavaš obraz tom pićvajzu od ureda.

 

Ja sam pravnik u gospodarstvu 8-)

 

o njima nemam neko mišljenje kao o osobama, koliko tjeraju vježbenika da radi isto ne znam, al smatram da ne rade loše. O ljubaznostzi neću govorit, ja nisam imala pretjerano dobra iskustva sa gorespomenutom vježbenicom, al možda je taj dan ustala na krivu nogu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

koliko sam skužio, što se posla tiče se mora reć da su znalci. makar u toj svojoj specijalnosti (nekretnine). tip jest malo bahat, ali su takvi svi lovatori. ženska mi se čini u redu. dakle vjerujem da se tamo da štošta naučit. kako plaćaju i da li daju riječi utjehe kad si u nevolji ili te viču ne znam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo čisto moj prijedlog moderatorima, a s obzirom na ton kojim se na ovom forumu raspravlja o svim odvjetničkim uredima za koje netko pita. Predložila bih da kao i na obiteljskom forumu objavljivati mogu samo registrirani pa da se vidi tko stoji iza tako krasnih riječi o svim pripadnicima odvjetničke profesije!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija