Jump to content

DSI financije i računovodstvo, VŠS


buber91

Preporučene objave

Ima li bilo tko ovdje da ide polagati posebni dio koji se odnosi na financije i računovodstvo,a da pritom ima VŠS ?

 

I ima li bilo kakvih materijala za to područje?

 

pozdrav,

ja sa bila 12.09. na polaganju državnog ispita VŠS financije, imala sam na pismenom sastaviti izvještaj o izvršenju proračuna za polugodišnje razdoblje. a na usmenom me pitao donošenje državnog proračuna, banke, državne poreze, izvori dohotka, hnb. Sama sam isprintala zakone o proračunu, proračunsko računovostvo , HNB, poreze, banke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Reci mi molim te,jesi upoznata sa situacijom da ne odgovorim na ponuđeno pitanje koje se tiče izrade obračuna,proračuna,plaća i sl.?

 

Ja se kroz svoj pripravnički staž nisam susreo niti s jednim poslom od navedenih već sam radio nešto drugo koje se također odnosi na financije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Reci mi molim te,jesi upoznata sa situacijom da ne odgovorim na ponuđeno pitanje koje se tiče izrade obračuna,proračuna,plaća i sl.?

 

Ja se kroz svoj pripravnički staž nisam susreo niti s jednim poslom od navedenih već sam radio nešto drugo koje se također odnosi na financije

 

sve ovisi na koji komisiju nabasaš, moja komisija koliko znam iz posebnog dijela je izvlačila i pomagala koliko je mogla. a i vide po tvojoj prijavi koje si poslove radio na pripravničkom. ja sam radila sve u vezi plaća, proračuna... tako da meni nije bio problem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija