Jump to content

naplata duga od sestrinske firme


zea

Preporučene objave

Imam nenaplačene račune od firme koja je momentalno u blokadi, i vjerojatno će ići u stečaj. Međutim postoji i "sestrinska" firma čiji je jedini osnivač ranije navedena firma u blokadi. Ova "sestrinska" firma je aktivna i još uvijek posluje.

Zanima me postoji li mogućnost naplate duga od te druge "sestrinske" firme? I kako je moguće da ta firma još posluje kad joj je osnivač u blokadi.

Hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam nenaplačene račune od firme koja je momentalno u blokadi, i vjerojatno će ići u stečaj. Međutim postoji i "sestrinska" firma čiji je jedini osnivač ranije navedena firma u blokadi. Ova "sestrinska" firma je aktivna i još uvijek posluje.

Zanima me postoji li mogućnost naplate duga od te druge "sestrinske" firme? I kako je moguće da ta firma još posluje kad joj je osnivač u blokadi.

Hvala na odgovoru.

 

 

Postoji mogučnost,,ali samo putem tužbe.

 

Napravite jedan ,manevar !

podnesite ovrhu,,,sud če zatražiti od te firme prokazni popis imovine,,on če vjerovatno to dostaviti sudu, u obliku,,da nema ništa. E,,tad vi uletite sa dokazom da IMA,,Ito , temeljni kapital u sestrinskoj firmi,,uzmite mu taj temeljni kapital..i,,uzeli ste mu cijelu firmu !

Kasnije možete pregovarati,,davam plati cijeli dug,,a vi mu vratite temeljni kapital !

 

Znam,, da je za mnoge ovo nejasno,,,ali,,nije do mene.

poz, frenki,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija