Jump to content

odgovor na tužbu radi povečanja alimentacije


markica8

Preporučene objave

Naime, tužba prepisana sa interneta, pa mi se stavlja na teret da ne brinem o skrbi i dogoju dijeteta (kćer stara 13 godina), da joj ništa ne kupujem, mada joj kupujemo sve što treba, odjeće, obuće, školskih potreba, kozmetike, rođendani, kina, sportske aktivnosti i dr., do sada sam plačao 700 KN mjesećno, druga kćer stara 21 godinu, do sada plaćao 800 KN, nije završila školu, od prošle godine zaposlena. Moja primanja oko 6.800 KN, sa stambenim kreditom od 2.500 KN svaki mjesec. Imam dijete u drugom braku od 6 godina. Bivša traži s obzirom da starija kčer od 21 godine više nema pravo na alimentaciju (još sudski nije to regulirano) da joj se za mlađu kćer plaća 1.500 Kn.

 

Ažurirano

 

Bitniji su vam argumenti od forme.

Dajte malo opišite slučaj. Kolika je sad alimentacija, vaša primanja, dob djece...

 

Naime, tužba prepisana sa interneta, pa mi se stavlja na teret da ne brinem o skrbi i dogoju dijeteta (kćer stara 13 godina), da joj ništa ne kupujem, mada joj kupujemo sve što treba, odjeće, obuće, školskih potreba, kozmetike, rođendani, kina, sportske aktivnosti i dr., do sada sam plačao 700 KN mjesećno, druga kćer stara 21 godinu, do sada plaćao 800 KN, nije završila školu, od prošle godine zaposlena. Moja primanja oko 6.800 KN, sa stambenim kreditom od 2.500 KN svaki mjesec. Imam dijete u drugom braku od 6 godina. Bivša traži s obzirom da starija kčer od 21 godine više nema pravo na alimentaciju (još sudski nije to regulirano) da joj se za mlađu kćer plaća 1.500 Kn.

uređeno: od markica8
nisam dobro napisao
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija