Jump to content

Kuca pod hipotekom


Cobra87

Preporučene objave

Kupio sam kucu koja je pod hipotekom,napravio sam ugovor sa vlasnikom kuce i napomenuo da cu nastaviti otplacivati kredit na njegovo ime,ali sam nakon kupnje napravio tabularnu izjavu,a nisam trazio od banke dopustenje da ja nastavim placat kredit iako je sa bivsim vlasnikom banka u ugovoru navela da se o bilo kakvoj prodaji kuce njih kontaktira,pa me sad zanima dali cu ja imat nekih problema sa bankom.Kredit je uzet iz banke u Austriji i sve se obaveze prema banci uredno uplacuju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

.Kredit je uzet iz banke u Austriji i sve se obaveze prema banci uredno uplacuju.

 

dok korisnik kredita uredno ispunjava svoje obveze nebi trebalo biti problema.

kreditna rate za korisnika kredita može plaćati bilo ko. bitno je da uplatnice (uplatitelj) glasena korisnika kredita.

u slučaju naplaćanja 2-3 rate (ili prekoračenjem roka) kreditor može otkazati ugovor o kreditu (ovisu o ugovoru).

 

http://www.narodni-list.hr/posts/60375001

https://burza.com.hr/portal/moze-li-se-ponistiti-hipotekarni-kredit-inozemne-banke-izdan-prije-nekoliko-godina/7846

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I tu dolazi do problema jer uplatnice uplacujem na moje ime na njegov racun u austriji,jer mi smo njega isplatili i ostatak smo se dogovorili da cu ja uplacivat preko kredita

 

nebi trebalo biti problema. kreditor svoje dobije. uplate vršite u dogovorenom roku. uplatnice čuvajte dok ne dobijete potvrdu da je kredit isplaćen.

dali uplatnice čuva bivši vlasnik.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija