Jump to content

ugovor o posredovanju u prometu nekretnina


nadino

Preporučene objave

U namjeri da moj punoljetni sin kupi stan,a prilikom razgleda istog ja sam potpisala ugovor o posredovanju u prometu nekretnina, ali sam tom prilikom se izjasnila agentici da ga ne kupujem ja nego on (nije bio prisutan). Naravno kod pregovaranja oko cijene i ostalog, ona traži od mene da on plati proviziju, premda osim razgleda i uvid u zk poduložak, te kopiju punomoći vlasnice, nikakvu drugu uslugu nije učinila. Je li on kao kupac obavezan platiti proviziju za posredovanje ili nije?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U namjeri da moj punoljetni sin kupi stan,a prilikom razgleda istog ja sam potpisala ugovor o posredovanju u prometu nekretnina, ali sam tom prilikom se izjasnila agentici da ga ne kupujem ja nego on (nije bio prisutan). Naravno kod pregovaranja oko cijene i ostalog, ona traži od mene da on plati proviziju, premda osim razgleda i uvid u zk poduložak, te kopiju punomoći vlasnice, nikakvu drugu uslugu nije učinila. Je li on kao kupac obavezan platiti proviziju za posredovanje ili nije?

 

Ima li posrednica ugovor i s prodavateljem?

Što ste točno potpisala? Razgledavanje stana ili ugovor o posredovanju?

 

Dajte se ljudi naučite već jednom da ne potpisujete svaki papir koji vam netko pruži na potpis - bar dok ga ne pročitate i razumijete pročitano!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima li posrednica ugovor i s prodavateljem?

Što ste točno potpisala? Razgledavanje stana ili ugovor o posredovanju?

 

Dajte se ljudi naučite već jednom da ne potpisujete svaki papir koji vam netko pruži na potpis - bar dok ga ne pročitate i razumijete pročitano!

 

Posrednica ima ugovor i s prodavateljem,a potpisala sam ugovor o posredovanju, s tim da ja nisam kupac, nego moj sin

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija