Jump to content

pravomocna presuda o nistetnosti sporazuma o diobi nasljedstva


jakir

Preporučene objave

molim pomoc,nas tri sestre poslije smrti nasega oca koji je umro bez testamenta dogovorili smo se o raspodijeli nekretnina,ja(1) sam uzela teren iza kuce, a kucu su podijelili druge dvije sestre.s tim da je jedna sestra(2) nakovorila drugu sestru(3) da joj prepusti svoj dio kuce,na sto je i ova pristala.nakon par godina ova sestra(2) sto je uzela cijelu kucu je umrla,nakon toga sestra(3) koja je dala svoj dio kuce podize tuzbu za nistetnost toga dogovora o diobi koji smo se mi sestre dogovorila. sestra(3) je dobila sada pravomocnu presudu gdje je taj dogovor proglasen nistetan i ona je sada nasljednica 1/3 na cijelu imovinu. medutim nije ponisteno rijesenje o nasljedivanju koji je nastao nasim dogovorom o diobi."Moje pitanje" je da li ima smisla da ja sada podignem tuzbu i nakon ove pravomocen presude o nistetnosti, da trazim svoju zakonsku 1/3 na cijelu imovinu.moja sestra je dobila tuzbu o nistetnost jer je dokazano da je ona blaze mentalno retardirana osoba i kao takva nije bila svijesna sto zapravo radi. ja sam kao sestra u ovoj tuzbi prihvatila tuzbeni zahtijev.molim vas za pomoc,unaprijed hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija